Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Iron Banner Günlük Mücadelesi Nasıl Tamamlanır?

Destiny 2 Iron Banner günlük mücadele, Season of the Witch’in ilk Crucible etkinliği için geri döndü. Bu etkinlikte Fortress modu ve iki klasik silah geri dönüyor. Her zamanki gibi, bu sezonun mücadeleleri sizi Iron Banner maçlarında herhangi bir uygun Alt Sınıfı kullanarak oynamaya görevlendiriyor. Bu sefer üç Işık Alt Sınıfı da dahil, yani Strand ve Stazis bu Iron Banner mücadeleleri için geçerli değil. Bu bilgiler güncellemelerle değişebilir. Dikkat edin. Iron Banner, bir güncellemede çıkarılabilir ve başka bir güncellemede değiştirilebilir ya da geri gelebilir.

Pinnacle Efsanevi teçhizat düşüşleri ve Iron Banner itibar çarpanları her meydanma ile yakalanabilir, bu yüzden işte bu haftanın Destiny 2 Iron Banner günlük mücadelelerini tamamlamak için yapmanız gerekenler:

destiny 2 iron banner 2

Destiny 2 Iron Banner günlük mücadelelerini nasıl bulurum?

Birinci Destiny 2 Sezonluk Cadı Iron Banner etkinliğinin her Iron Banner günlük meydanması, bir Ark, Void veya Solar Alt Sınıfı kullanarak maçları tamamlamanızı gerektirir:

  • Ark, Void veya Solar Alt Sınıfı kullanarak 3 Iron Banner maçı tamamlayın.
  • Ark, Void veya Solar Alt Sınıfı kullanarak 4 Iron Banner maçı daha tamamlayın.
  • Ark, Void veya Solar Alt Sınıfı kullanarak 5 Iron Banner maçı daha tamamlayın.
  • Ark, Void veya Solar Alt Sınıfı kullanarak 6 Iron Banner maçı daha tamamlayın.

İlerleme her meydanmadan devraldığı için toplamda 18 Iron Banner maçı vardır. Iron Banner günlük mücadeleleri için kaç maç oynadığınızı öğrenmek için Hedefler sayfasını açın, Crucible’ı seçin ve ardından imlecinizi Iron Banner etkinliği düğümünün üzerine getirin. Iron Banner düğümünü seçin ve mevcut Derece artırma çarpanınızı da kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla Iron Banner günlük meydanması almak için, bir Iron Banner etkinliğinin ilk dört günü için otomatik olarak günlük sıfırlama ile yenisini alacaksınız – bu, Pazartesi günü Destiny 2 haftalık sıfırlamadan Cuma gününe kadar. Kafa karıştırıcı bir şekilde, ‘Haftalık’ meydanmalar olarak işaretlenirler ve etkinliğin sonunda bir sonraki Salı günü sonuna kadar sona ermezler. Ayrıca, bu Iron Banner günlük mücadeleleri ve ödülleri karakter tabanlıdır, hesap tabanlı değildir, bu nedenle yukarıdakilerin hepsini diğer karakterlerinizde de daha fazla Destiny 2 Iron Banner ganimeti için tamamlayabilirsiniz.

Iron Banner günlük mücadele ödülleri

Bir günlük meydanmayı tamamladığınızda, ödüllerinizi hemen alacaksınız: 1810’luk mevcut güç sınırına ulaşmanıza yardımcı olacak bir Zirve Iron Banner ganimeti düşüşü ve Iron Banner Derece kazançlarınızda %50 artış. Derece çarpanınızı daha da artırmak için herhangi bir Iron Banner silahı, zırh parçası veya zırh süsü kullanan 5 Iron Banner teçhizatına kadar ekleyin ve herhangi bir Iron Banner amblemini kullanın. Zırhın üzerine farklı bir Iron Banner süsü ile birlikte giymenizi tavsiye ederim çünkü bunlar iki parça teçhizat olarak sayılır.

Yeni bir sezon, Lord Saladin’in de yeni silahlar sunduğu anlamına gelir. Sezonluk Cadı sırasında Iron Banner oynayarak, yeniden basılan Point of the Stag yayını ve artık bir Strand silahı olan Guiding Sight Scout Rifle’ı açabilirsiniz. Rastgele ganimet elde etmek için Iron Banner engramlarını topladığınızdan veya herhangi bir mevcut ve eski Iron Banner teçhizatını almak için Lord Saladin’in hedefli kod çözümüne harcadığınızdan emin olun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2: Yeni ve Geri Dönen Oyuncular İçin Tam Rehber