Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

Apex Legends, ücretsiz çıktığı piyasada birden patlama yaptı ama son zamanlarda biraz ilgiyi kaybetti gibi görülüyor. Bunu da herkes Twitch yayınlarında izlenme rakamlarına bakarak karar veriyor. Elbette hakkında çıkan haberler de eskisine göre biraz az. Bu da, şirketinde kabul ettiği üzere biraz ilginin azaldığının bir işareti. EA, en hızlı büyüyen oyun olarak adlandırdığı Apex Legends‘ın eski günlerine dönmesi için bir dizi plan yapıyor. Bunlardan birisi de mobil sürümün çıkacak olması. EA, mobil sürümün çıkmasıyla oyunun eski canlılığına geri döneceğini düşünüyor. Haklı da olabilirler. Şöyle bir baktığınız zaman Pubg Mobile, oyuna olan ilgiyi %100 arttırıyor.

Apex Legends mobil sürüm çıkıyor

EA’dan yapılan açıklamada oyunun yakın zaman içinde mobil sürümünün çıkacağı söyleniyor. Bu durum oyuna olan ilgiyi arttıracak. Orası kesin ama oyuna olan ilginin azalmasının nedeni tamamen mobil sürümünün olmaması değil. Bu açıdan çözümü yanlış yerlerde arıyor olabilirsiniz. Mobil sürümü çıkarmak sadece oyuncu sayısını arttıracaktır. Kaybedilen oyuncuları PC sürümüne geri getirmeyecektir.

Ayrıca mobil oyun Youtube kanalıma abone olabilirsin.

Apex Legends‘ın en çok şikayet edilen hususlarından birisi, mikro ödemeler, sezon sistemindeki sorunlar hileciler olarak sıralanabilir.

Apex Legends Çin’e açılacak

Şirket, oyuna olan ilgiyi arttırmak adına ayrıca Çin’e açılacağını ve yakın zaman içinde Çin’de oynanabilir duruma geleceğini belirtti. Apex Legends, battle royale kategorisine oldukça hızlı bir giriş yapmış ve kategoriye değer katmıştır. Bundan sonra da daha iyi durumda olmasını dileriz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Android Ekran Kaydederken Sistem Sesleri ve Mikrofonu Aynı Anda Kaydetme