Battle RoyalePC

İlk Pubg Lite Güncellemesinde Neler Var?

Pubg Lite’ın ilk güncellemesi 4 Haziran

Türkiye’deki oyunculara sunucularını açan PUBG Lite ilk güncellemeyi yarın alıyor. Oyun yükseltmeyle birlikte yenilikler ve iyileştirmeler sunacak. Çok bilinen Battle Royale oyunu PUBG’nin ücretsiz oynanabilen ve düşük donanım gereksinimli versiyonu PUBG Lite, 23 Mayıs’ta Türkiye’deki oyunculara sunucularını açtı. Kısa süre içinde 700 binden fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşan Pubg Lite büyük bir ilgi görmüş durumda.

Yeni araç, yeni silah

Pubg Lite çıkışının ardından ilk büyük güncellemesini yapacak. 4 Haziran‘da yayınlanacak olan yükseltme ile birlikte oyuncular için yeni özellikler, iyileştirmeler, araç ve silah oyuna dahil olacak. Zaten oyunda var olan birinci şahıs ve üçüncü şahıs modlarıyla birlikte yükseltmeyle beraber Duo Modu Pubg Lite’a geliyor. İlk çıkış yaptığında nedense bu özellik kapalı olarak gelmişti. Pubg Lite’a eklenecek araç için Rony ve silah için QBZ olduğu bildirildi. Bununla birlikte yeni içeriklerin yanında bazı hataların giderildiği ve de performansın yükseltildiği açıklamalara eklenmiş.

Ayrıca Bakınız:   PUBG FPS Yükseltme Yolları
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Pubg Lite Oyun Günleri Etkinliği

PUBG Lite, Oyun Günleri’ni başlatıyor. Oyuncuların karşılaşacakları tek yenilik Duo Modu, Rony aracı ve QBZ silahı olmayacak. Bunların yanında Oyun Günleri adında bir etkinlikte oyuna dahil ediliyor. Her cumartesi günü saat 18:00’a kadar bir etkinli yapılacak. Bu süre zarfında oyunu oynayan tüm oyunculara 2 adet Büyükada Sandığı ve BP Boost verilecek.

Pubg Lite nasıl indirilir?

Oyun ilk sürümü Pubg gibi Steam üzerinden yayınlanmıyor. Sitesinden indirmeniz gerekiyor. Pubg Lite İndir. Bu şekilde indirip hemen oyuna girebilirsiniz. Ayrıca Pubg Lite sistem gereksinimleri için buradaki yazımıza bakın. Ayrıca Pubg Lite yüklemesinde ya da oyuna girişte bir hata ile karşılaşırsanız buradaki yazımız size yardımcı olabilir.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile'ın Mayıs 2019 Gelirleri Açıklandı
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle Royale

Pubg Bluehole Mode / Pubg artık daha zor

Battle Royale

Pubg Mobile Renk Körü Modu Test Ediliyor

Battle Royale

Dile Kolay 600 Milyon İndirme

Battle Royale

Pubg Mobile Araç Modifiye Etme

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mobile Legends: Advanture Yeni Bir RPG