Strateji

Clash of Kings Anormal Oturum Açma Sorunu

Şu sıralar Clash of Kings’te bazı sunucularda oyuncular Clash of Kings oyununa giremiyor. Oldukça sinir bozucu olan bu sorun genel manada anormal oturum açma sorunu olarak adlandırıldı. Clash of Kings geliştiricilerinden konuyla ilgili bir açıklama geldi. Peki oyuna giremiyorsunuz, kaleniz ne durumda olacak? Saldırı alacak mısınız askerleriniz ne olacak? Hepsini açıklıyoruz.

Clash of Kings mobil strateji oyunu giriş problemi

Yapılan açıklamada beklenmedik bir hata nedeniyle bazı sunucularda bazı oyuncuların oyuna giremedikleri belirtildi. Oyuna giremeyince insanlar askerlerinin durumundan kaledeki kaynakların çalınıp çalınmadığından endişeleniyor. Bakın Clash of Kings bu sorun için ne yapıyor?

Bütün oyunculara kalkan açıldı

Yapılan açıklamada sorundan etkilenen sunucular için bütün oyunculara kalkan açıldığı herhangi bir saldırı almayacağınız belirtildi. Kaleniz güvende ama toplamada olan askerleriniz ne durumda? Bu konuda açıklama yapmayan Clash of Kings yönetimi sorun giderildiği zaman da herkesin gönlünü alacaklarını belirti.

Clash of Kings Oyuna Giriş Problemi

Clash of Kings Oyuna Giriş Problemi

Sorun çözülene kadar sabırla beklemeniz isteniyor. Aynı anda bu sorun haricinde oyun içinde bazı sorunlarda oyuncuların canını sıkıyor. Oyuna girebilen oyuncular sürekli dil seçeneğinin değiştiğini ve oyunun arapça olduğunu söylüyor. Maden aramanın doğru çalışmadığını belirten Clash of Kings oyuncular bununla beraber paket alınca çıkma ihtimali olan bazı eşyaların da haber verilmeden değiştiği yönünde şikayetler iletiyor.

Ayrıca Bakınız:   Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Duyuruldu

Clash of Kings giriş problemiyle birlikte ana hesap yerine farm hesaplarının açıldığını ve değiştiremediklerini ileten oyuncular bulunuyor. Şu sıralar ardı sıra sorun yaşan Clash of Kings oyunu bakalım sorunları ne zaman çözecek.

 

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Strateji

Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu

Strateji

G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu

Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Lite İçin Golden Woods Haritası