Battle RoyalePCWarzone

Call of Duty: Warzone Nasıl İndirilir?

Uzun zamandır düzenli olarak internete servis edilen fakat resmi olarak bir kaç güne kadar açıklanmamış olan Call of Duty: Modern Warfare‘in ücretsiz Battle Royale mod’u olan Warzone, bugün Türkiye için 17:00’da oyuncuların erişimine sunuldu. Bu yazımızda Call of Duty: Warzone’a nasıl kayıt olacaksınız, oyunu nasıl indireceksiniz ve Call of Duty: Warzone hakkında bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone’a kayıt olma

İlk önce Call of Duty: Warzone sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa bağlantıdan giderek giriş yapmanız gerekiyor.

call of duty warzone

Daha sonra aşağıdaki görselde görüldüğü üzere ilgili boşluğa e-posta adresinizi yazınız. Ardından yan kısımdaki Sign-Up butonuyla devam edin.

call of duty warzone

Devam eden sayfada hangi platformdan oyuna bağlanacağınızı seçmeniz istenecek. PS4, Xbox One, PC seçenekleri bulunuyor. Diğer seçenek Mobil ve muhtemelen Call of Duty Mobile için oraya konuldu. Yani Call of Duty: Warzone ile ilgisi bulunmuyor. Hangi platformda oyuna girecekseniz onunla devam edin. Bu kısımda 2 adet PC seçeneği var. Örneğin Steam logosu eğer Steam bilgisayarınızda yüklüyse ve buradan bağlanacaksanız Steam ile devam edin. Ya da bir Blizzard başlatıcı bilgisayarınızda varsa Blizzard Logosuyla devam edin. Activision Blizzard ile ortak çalıştığından Blizzard oyunlarının yanında Call of Duty oyunlarını görmeniz mümkün.

Steam logosuyla devam ederseniz bir Steam hesabına ihtiyacınız olacak. Blizzard logosuyla devam ederseniz ayrıca Blizzard hesabı gerekli.

Kurulum tamamlandıktan ve giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Bu kısımda indirme işlemine başlamanız gerekiyor.

call of duty warzone

 

Dosya indirme konusunda verilebilecek en önemli bilgi eğer Call of Duty Modern Warfare oyunu zaten bilgisayarınızda varsa 20Gb’a kadar bir indirme yapacaksınız. Yoksa indirmeniz 100Gb’a kadar çıkıyor. Bilgilerinize.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Oyuncu DonanımlarıPC

Oyun Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi RAM Seçimi Rehberi

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

AksiyonPCRol Oyunu

The Lord of the Rings: Gollum PC Sistem Gereksinimleri ve Ray-Tracing Detayları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Zynga Harry Potter: Puzzles & Spells Mobil Oyununu Duyurdu