Battle Royale

Darwin Project Development Kapatılıyor

#Battleroyale oyunu #DarwinProject ‘in geliştiricileri, geliştirmenin sona erdiğini ve sunucuların kapatılacağını duyurdu.

Battle Royale başka bir kurban verdi, bağımsız oyun Darwin Project’in gelişimi durdu. Scavengers Studios geçtiğimiz gün, Darwin Project’in son birkaç yıldaki “azalan oyuncu tabanı” nın artık kendini sürdüremeyeceği anlamına geldiğini açıkladı. Darwin Project’in sunucuları 2020’nin sonuna kadar açık kalacak

Darwin Project’in Ocak 2020 tarihli resmi çıkış tarihinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Darwin Project, Mart 2018’den bu yana Erken Erişim’de kullanılabilir. Bu noktada oyun tamamen oynanabilirdi ve Darwin Project oyuncuları yıllar boyunca tamamen keyif aldılar. Bununla birlikte, hiç kimse muhtemelen oyunun kapanmasını ve sunucuların bu kadar çabuk kapatılmasını beklemiyordu.

Darwin Project başka bir klasik battle royale oyunu olmadı. İlham veren tasarımı, her maçı “kontrol eden” Show Director adlı benzersiz bir 11. oyuncuya sahipti. Yönetmen, Darwin Project’in her turunun öncekinden farklı olmasını sağlayarak oyunu heyecan verici bir şekilde etkileyebildi.

Darwin Project’in geliştiricileri diğer projelere yönelirken, bu oyunun kontrol edilmeye değer olmadığı anlamına gelmez. Darwin Project, PC, PS4 ve Xbox One’da oynaması ücretsizdir ve sunucular 2020’ye kadar devam ettiği sürece maçlar devam edecek.

Darwin Project 2020’nin sonuna kadar PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Pubg Mobile

Pubg Mobile Kodları - Ücretsiz Kostüm ve Kaplamalar

RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam’in Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı