Auto ChessBattle Royale

Pubg’ye Turnuva Stili Oyun Modu Gelebilir

Son zamanlarda yapılan bir sızıntı, PUBG oyuncularının bu yıl başka bir oyun moduna sahip olabileceğini ve bunun oyunda önemli bir değişiklik getireceğini ortaya koyuyor.

PlayerUnknown’ın Battlegrounds oyuncuları, mobil cihazlarda 2 milyon oyuncuyu banlayan çok sayıda yasakla ve son zamanlarda hayranların talep ettiği bir PUBG çok oyunculu modu ile son birkaç hafta olaylı günler yaşadı. Bir sonraki haber resmi olarak doğrulanmadı, ancak biraz inandırıcı olan bir söylenti, yakında PUBG’ye bir turnuva modunun geleceğini söylüyor.

Birçok PUBG oyuncusu, oyunun Duos ve Squads gibi diğer modlarını desteklemek için nihayet Sıralamalı Solo’nun onaylanmasından heyecan duydu. PUBG’nin bu yılın başlarında ortaya çıkan ve battle royale’e katılmak için yeni yeni yollar ekleyen sıralı modu alması üç yıldan fazla sürdü. Son sızıntılar, oyuna yeni bir modun daha geldiğini iddia ediyor ve bu, normal battle royale formatından “turnuva tarzı” bir değişiklik olarak tanımlanıyor.

PlayerIGN olarak bilinen bir sızıntı, yeni modun Vostok olarak adlandırılacağını ve FPS’yi, mod DOTA 2 Auto Chess tarafından popüler hale getirilen otomatik satranç olarak da bilinen otomatik savaş türü ile birleştireceğini iddia ediyor. Bu oyun tarzı daha sıra tabanlı ve stratejiktir ve oyunculara mevcut birimleri kullanma veya yükseltme fırsatı verir. Bu birimler daha sonra eşleştikleri rakiplerle otomatik olarak savaşır.

Her oyuncu üç canla başlar, bir oyuncu galip gelene kadar her başarılı olduklarında para kazanma ve teçhizatlarını yükseltme şansına sahip olurlar.

Açıkçası bu, çoğu PUBG oyuncusunun alışkın olduğundan çok büyük bir fark olurdu, özellikle de çoğu PUBG güncellemesi feribotlar ve oyunu gerçekten pek değiştirmeyen diğer özellikler eklediğinden. Vostok kulağa neredeyse tamamen farklı bir oyun gibi geliyor, ancak bu sızıntıya göre, PUBG’nin mevcut unsurlarını içerecek ve onlara yeni bir dönüş yapacak.

Doğal olarak, bu sadece bir sızıntı ve bu nedenle mevcut Vostok’a resmi bir destek bulunmuyor ve oyuncular tüm bu bilgileri temkinli şekilde değerlendirmeli. Yine de, bunun oynamak için eğlenceli bir mod olup olmayacağını düşünmek ve mevcut PUBG durumunu nasıl değiştireceğini görmek ilginç.

PUBG artık mobil cihazlar, PC, PS4, Stadia ve Xbox One’da mevcut.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
PUBG

PUBG'ye 2022 yılı yol haritası

Pubg New State

PUBG: NEW STATE, en son güncellemede yeni Round Deathmatch Modu, yeni silahlar ve daha fazlasını ekliyor

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

PUBG

PUBG Ücretsiz Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Ekranda FPS Görme