Cyberpunk 2077RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Lifepath Seçimi

Karakterinizin geçmişini öğrenin, böylece bu Cyberpunk 2077 lifepath (yaşam yolu) kılavuzunda nereye gittiğinizi hesaplayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 Lifepath Seçimini nasıl yapmalısınız hangi yoldan gitmelisiniz gibi sorulara cevap veriyoruz. Bu rehberimizden sonra seçiminizi belirleyebilirsiniz.

Sizin için en iyi Cyberpunk 2077 lifepath (yaşam yolu) hangisi? Geçmiş hikayenizi seçmek, karakterinizi oluştururken vermeniz gereken ilk kararlardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç kişisel geçmiş vardır ve bu, açılış bölümünüzün nasıl oynanacağını etkileyecektir.

Ancak Cyberpunk, önsözden sonraki bu erken kararınız oyunun devamını etkileyecektir. Seçiminiz, Night City’deki maceralarınız boyunca diyalog seçeneklerinizi, görevlerinizi ve daha fazlasını etkileyerek oyunda çok daha derinlere gömülü seçenekleri değiştirecektir. Bu kılavuzda, Cyberpunk 2077’nin lifepathlarından birini seçerken bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacağız. İşte bilmeniz gerekenler.

Hangi Cyberpunk 2077 lifepath sizin için uygun?

CORPO (İş Adamı)

Corpo, bankacılık, güvenlik ve üretim alanlarında uzmanlaşmış megacorp olan Arasaka Corporation’ın yönetim kurulu odalarında rahat bir yaşam sürmeye başlar. Yüce konumunuzdan bakıldığında, hayat tamamen şampanya ve havyardır. Ancak perde arkasında şirket göründüğü kadar sorunsuz çalışmıyor ve bu karmaşayı temizlemek sizin sorumluluğunuz gibi görünüyor.

Sert kurumsal dünyada insanlar kendilerine bakıyor. Yanlış işlere karışırsan, kendini tehlikeli bir durumda bulursun. Bir hedefi vurmanız için gönderilebilirsiniz, ancak yanlış hamleler yaparsanız da aynı şekilde kolayca hedef olabilirsiniz.

İlgi gösterdiğiniz Cyberpunk 2077 lifepathlardan birine gitmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Hepsinin basit hikayesini okumanızı öneririz.

  1. Corpo (İş Adamı)
  2. Nomad (Göçebe)
  3. Street Kid (Sokak Çocuğu)

İş odaklı bir birey olarak, yeteneklerinizden biri diğer karakterleri okumanıza izin verecek, bu yüzden başkalarıyla pazarlık yapma seçeneklerinizin olacağını düşünüyoruz. Alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak gibi göründüğü için, birinin blöf yaptığını da görebileceğinizi umuyoruz.

Nomad – Göçebe

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'nin Kaç Tane Sonu Var?

Hayatta KalmaListeRehber

Rust Oynarken Yapılan En Önemli 10 Hata

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077 Crafting ve Silah Yükseltme Rehberi

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Critical Ops Teklif Tamamla Ödüllerini Arttırma

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyundan Haberler – 23 / 27 Kasım 2020 Oyun Haberleri