Far Cry 6

Vaas Dönüyor – İkonik Antagonist İçeren Far Cry 6 DLC’den Oynanış Videosu Yayınlandı

UYARI: Materyal, Far Cry 6 Vaas: Insanity eklentisinin konusu hakkında bilgiler içermektedir. Kendi sorumluluğunuzda izleyin! Görmek istemiyorsanız lütfen başka haberlere geçin. Vaas Dönüyor – İkonik Antagonist İçeren Far Cry 6 DLC’den Oynanış. Far Cry 6 için dizinin hayranlarının en sevdiği kötü adamını içeren bir genişleme paketi, yayın öncesi oynanışta gösterildi.

Far Cry 6’nın ilk genişleme paketi yarın bize serinin tarihindeki belki de en popüler karakteri hatırlatacak. Şimdilik, IGN tarafından yayınlanan Far Cry 6 Vaas: Insanity’nin 12 dakikalık oynanış önizlemesiyle yetinmek zorunda kalacağız. Yazıya eklediğimiz videodan izleyebilirsiniz.

UYARI: Materyal, Far Cry 6 Vaas: Insanity eklentisinin konusu hakkında bilgiler içermektedir. Kendi sorumluluğunuzda izleyin!

Vaas: Insanity 16 Kasım’da çıkacak. Bağımsız bir eklenti olacak, bu nedenle belirli bir platform (PC, PS4, PS5, XONE, XSX/S) için Far Cry 6’ya sahip olmanız gerekir. Yine de DLC, altıncı bölümün ana konusuyla ilgisi olmayan tamamen yeni bir dünya ve macera sunacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Simülasyon

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Far Cry 6 Serinin İlk, Ara Sahnelerde Üçüncü Şahıs Kamera Açısı Kullanılan Oyunu Olacak