Call of DutyWarzone

Call of Duty: Warzone’un yeni Ricochet hile karşıtı yazılımı, şimdilik işi yapıyor gibi görünüyor

Oyuncular, Call of Duty Warzone’a Ricochet hile karşıtı yazılımı güncellemesi eklendiğinden beri daha az hileciyle karşılaştıklarını bildiriyor. Bir süre önce Activision, Call of Duty Warzone için Ricochet adlı yepyeni, çekirdek düzeyinde bir hile önleme sistemini duyurdu. Activision, Ricochet ile hilecilerden ve bilgisayar korsanlarından kalıcı olarak kurtulma sözü verdi ve bu hafta başında Ricochet sistemi nihayet oyuna eklendi.

Ricochet’in eklenmesinden kısa bir süre sonra, bilgisayar korsanları hile forumlarında Ricochet’in kendilerini donanım düzeyinde yasakladığından, yani oyunu artık yasaklı PC’de oynayamadıklarından şikayet etmeye başladılar.

Ricochet, beklendiği gibi dolandırıcıların IP adreslerini ve hesaplarını da yasaklıyor. Yani temelde, bir hileci Ricochet tarafından yasaklandığında, Warzone’u oynamalarının tek yolu tamamen farklı bir PC’de ve farklı bir hesap ve IP adresiyle oynamaktır.

Elbette Call of Duty Warzone’da hala hile yapanlar var ve hile sorununun oyundan sonsuza kadar temizlenmesi muhtemelen biraz zaman alacak ama bu Call of Duty Warzone için iyi bir başlangıç ​​gibi görünüyor. Hacker’ların ve dolandırıcıların yıllar boyunca yaptıkları gibi her zaman anti-hileden yararlanmanın bir yolunu bulacakları neredeyse kesin, ancak umarım, Raven Software önümüzdeki yıllarda Ricochet’i genişletmeye ve geliştirmeye devam edecek, en azından Warzone’daki hileyi en aza indirecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops 6 Yeni Nesillerin Yanı Sıra Eski Nesil Konsollar İçin de Çıkacak

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyunculara Göre Steam’de 2021’in En İyi Oyunları