Warzone

Call of Duty: Warzone’un yeni Ricochet hile karşıtı yazılımı, şimdilik işi yapıyor gibi görünüyor

Oyuncular, Call of Duty Warzone’a Ricochet hile karşıtı yazılımı güncellemesi eklendiğinden beri daha az hileciyle karşılaştıklarını bildiriyor. Bir süre önce Activision, Call of Duty Warzone için Ricochet adlı yepyeni, çekirdek düzeyinde bir hile önleme sistemini duyurdu. Activision, Ricochet ile hilecilerden ve bilgisayar korsanlarından kalıcı olarak kurtulma sözü verdi ve bu hafta başında Ricochet sistemi nihayet oyuna eklendi.

Ricochet’in eklenmesinden kısa bir süre sonra, bilgisayar korsanları hile forumlarında Ricochet’in kendilerini donanım düzeyinde yasakladığından, yani oyunu artık yasaklı PC’de oynayamadıklarından şikayet etmeye başladılar.

Ricochet, beklendiği gibi dolandırıcıların IP adreslerini ve hesaplarını da yasaklıyor. Yani temelde, bir hileci Ricochet tarafından yasaklandığında, Warzone’u oynamalarının tek yolu tamamen farklı bir PC’de ve farklı bir hesap ve IP adresiyle oynamaktır.

Elbette Call of Duty Warzone’da hala hile yapanlar var ve hile sorununun oyundan sonsuza kadar temizlenmesi muhtemelen biraz zaman alacak ama bu Call of Duty Warzone için iyi bir başlangıç ​​gibi görünüyor. Hacker’ların ve dolandırıcıların yıllar boyunca yaptıkları gibi her zaman anti-hileden yararlanmanın bir yolunu bulacakları neredeyse kesin, ancak umarım, Raven Software önümüzdeki yıllarda Ricochet’i genişletmeye ve geliştirmeye devam edecek, en azından Warzone’daki hileyi en aza indirecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Nişancı Oyunu

Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyunculara Göre Steam’de 2021’in En İyi Oyunları