Green HellRehber

Green Hell: Molds Rehberi

Green Hell hayatta kalma oyununda Kalıplar (molds) Ok kalıbı, Zırh kalıbı, Balta kalıbı, Bıçak kalıbı için planlar nasıl elde edilir? Green Hell rehber serimizin bu bölümünde crafting kısmı için molds, yani kalıplarla ilgili bilgiler vereceğiz. Green Hell gibi hayatta kalma oyunlarında, hayatta kalmak için crafting yani bir şeyler üretme, zanaatkarlık oldukça önemlidir ve hayatta kalma sürenizi uzatırken oyunu da kolaylaştıracak, ayrıca daha başka işlere girişmenize olanak tanıyacaktır. Şimdi, Green Hell’de molds ile ilgili vereceğimiz bilgilere geçelim.

Oyun ilerledikçe, ütüye erişebilecek ve onu işleyebileceksiniz.

Döküm yapmak için, çıkarılan cevheri bir fırında eritmeniz ve ardından aleti şekillendirmek için uygun nesne ile bir çamur kalıbına yerleştirmeniz gerekir. Ortaya çıkan bileşenler daha sonra daha dayanıklı öğeler oluşturmak için kullanılabilir. Peki bu kalıplar nasıl elde edilir?

Kalıp İsmi Gereksinimleri Nerede bulabilirsin?

Arrow mold

1 x mud mold, 1 x melted iron ore ve 1 x arrow Malzemeleri işçiliği paneline yerleştirdiğinizde taslak kullanılabilir hale gelecektir.

Armor mold

1 x mud mold, 1 x melted iron ore ve  1 x stick Malzemeleri işçiliği paneline yerleştirdiğinizde taslak kullanılabilir hale gelecektir.

Axe mold

1 x mud mold, 1 x melted iron ore ve 1 x stone axe Malzemeleri işçiliği paneline yerleştirdiğinizde taslak kullanılabilir hale gelecektir.

Blade mold

1 x mud mold, 1 x melted iron ore ve 1 x stone blade Malzemeleri işçiliği paneline yerleştirdiğinizde taslak kullanılabilir hale gelecektir.

Green Hell hakkında daha fazla rehberi oyunun kendi sayfasında bulabilirsin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Hızlı bir başlangıç için ipuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gıda Zehirlenmesi Nasıl İyileştirilir? – Green Hell Rehberleri