Elden RingListeRehber

Elden Ring’de Kullanabileceğiniz En İyi Büyüler, Sihirler ve Zararlı Etkiler

Elden Ring en iyi büyüler, ister en iyi Intelligence için Büyü yapıları, ister Faith için en iyi Incantations yapıları olsun, güç ve etkiyi FP maliyetiyle dengeler. Ayrıca Elden Ring’de saldırı patlamaları ve mermilerden çağrılmış efektlere, iyileştirme büyülerine, güçlendirmelere, karşı büyülere ve daha fazlasına kadar çok çeşitli büyüler var.

Burada, önerdiğimiz en iyi Elden Ring büyülerinden bazılarını listeleyeceğiz. Hasarı artırmak için özgürce spam gönderebileceğiniz iyi sağlam küçük büyülerden, en iyi efektler için akıllıca kullanmanız gereken daha ağır vuruculara kadar her şey var. Faith’ten Intelligence’a veya Arcane’ye kadar hangi statüyü maksimuma çıkarırsanız çıkarın, burada size uygun bir şey var; Elden Ring’de kullanabileceğiniz en iyi büyüleri, sihirleri ve efsunları nerede bulacağınızı aşağıda açıklayacağız.

Elden Ring’deki en iyi büyüler

Intelligence ve faith yapıları için beş harika seçenek seçerek aşağıda kontrol etmeniz için en iyi büyüleri özetledik. Her iki taraf için de avantajlar vardır ve birini doğru yaparsanız yanlış cevap olmaz (gerçi şu anda  intelligence ham ateş gücü için bir seçim gibi görünüyor), ancak en nadir, en yüksek gereksinim büyülerinin her zaman en iyisi olmadığını söylemek de doğru. seals, staves ve intelligence ya da faith istatistiklerinizi geliştirdikçe büyü gücü artar, böylece düşük seviyeli büyüler bile inanılmaz derecede güçlü hale gelebilir – ancak FP maliyetleri de artmaz. Ne olursa olsun, işte bazı harika büyüler ve bunları nasıl elde edebileceğinizi.

En iyi Elden Ring büyüleri (sorceries)

Açıkçası burada çok fazla kişisel tercih var, ancak en iyi Elden Ring büyücülerinin her zaman iki kategoriden birinde ilerlediğini söyleyebiliriz – ya nispeten düşük maliyetle saygın hasar veren atışlar (genel keşif ve savaş için harika) ve tek seferde büyük hasar veren devasa patronları yok eden kozmik patlayıcılar. Kontrol etmeniz için aşağıya ikisinden bir seçim koyduk. Büyücülükler genellikle Incantation’lardan daha az çeşitlidir, ancak aynı zamanda çok daha güçlüdürler, doğru uygulandıklarında ve ele alındığında daha fazla hasar verebilirler.

Rock Sling: Oldukça ucuz bir atılabilri büyü olan Rock Sling, şaşırtıcı yüksek menzil ile gerçek şaşırtıcı hasar verir ve normal düşmanların atlatmasının çok zor olduğunu kanıtlar. Street of Sages Ruins’de Elden Ring Göktaşı Asası ile birlikte bulunabilir.
Glintstone Pebble: En eski büyülerden biridir, ancak en iyilerinden biridir. İnanılmaz derecede düşük maliyetle inanılmaz derecede hızlı ateş eden bu, başka bir harika varsayılan mermi büyüsüdür. Astrologer sınıfı aslında bununla başlar ya da Thops ya da Sellen’den satın alabilirsiniz.
Carian Piercer: Yakın-orta menzil için biraz daha yüksek maliyetli bir büyü, bu, ileri doğru saplanan ve çok yüksek hızda çok yüksek hasar veren bir uzun kılıç yaratır. Eastern gardens içindeki Caria Manor, North Liurnia adresinde bir Bokböceği tarafından düşürülebilir.
Ranni’s Dark Moon: Rennala’nın Dolunay’ının daha güçlü bir versiyonu, patlayarak büyük hasar veren, Frostbite hasarı veren ve herhangi bir hedefi takip eden sihirli saldırılara karşı daha savunmasız hale getiren büyük bir mermi fırlatır. Bu, Liurnia’daki yükseltilmiş platodaki bir kule olan Chelona’s Rise’da bulunur, erişmek için Ranni’nin Elden Ring Ranni görev tamamlamanız gerekir. Oradayken, aslında Elden Ring, three great wise beasts isminde küçük bir bulmacayı tamamlamanız gerekecek.
Comet Azur: Geniş bir mesafeden düşmanları vurabilen ve hatta daha fazla hasar için ücretlendirilebilen yüksek maliyetli, yüksek hasarlı bir süper bomba. Bu patron kırıcı, Gelmir Dağı’nda, özellikle Hermit Köyü’nün güney bölgesinde bulunur. Doğu’ya gidin, Yarı-İnsan Kraliçe Maggie patron dövüşünü geçin ve solunuzda bir Grace Sitesi olacak. Bunun yanında, onunla konuşurken size büyüyü verecek olan bir NPC, İlkel Büyücü Azur var.

En İyi Elden Ring Incantations

Incantations, sorceries’dan biraz daha az basit olabilir, ancak ejderha büyüleri, hayvan büyüleri, devin büyüleri, yıldırım büyüsü, ateş büyüsü, iyileştirme, güçlendirmeler gibi varyasyonlarla çok daha çeşitlidirler… Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey ve hatta daha fazlası var. iyiler, ancak bunu herhangi bir rahibin çantasında iyi gidecek beş güçlü seçeneğe indirmeyi başardık.

Heal: Priest ve Prophet için birçok iyileştirme büyüsü çeşidi vardır, ancak bu muhtemelen en iyisidir, FP maliyetini, kullanım süresini ve etkililiği güzel bir şekilde dengeler. Aslında, Prophet bu büyüyle başlar, ancak herkes onu Roundtable Hold’daki Brother Corhyn’den satın alabilir.
Beast Claw: Beast Claw, yere bir sprey şeklinde sihirli mermi gönderen ve fazla bir maliyeti olmadan iyi hasar veren, ünlü, güçlü, kısa menzilli bir büyüdür. Clergy Beastmaster Gurranq’tan alabilirsiniz, ancak ona birkaç Deathroot ödemeniz gerekecek.
Flame Sling: Faith yapıları için birçok iyi ateş büyüsünden ilki, büyücüler için Glintstone Pebble’a çok benzer şekilde, FP için limitleri zorlamayan kırmayan basit, etkili bir mermi saldırısı. Corhyn de bunu satıyor ve onu alabileceğiniz tek yer orası.


Dragonfire/Dragonice: Bunlar temelde aynı büyünün iki versiyonudur, burada önünüzde güçlü bir nefes saldırısı gönderen bir ejderha kafası yaratırsınız. Her ikisini de Southwest Caelid’deki Dragon Communion Katedrali’nde Dragon Hearts ile satın alabilirsiniz, ancak bu kalpleri almak için bazı ejderhaları öldürmeniz gerekecek.
The Flame of Frenzy: Oyuncunun gözlerinin önünden rastgele geniş bir alana yayılan ateş püskürtmesine neden olan ücretli bir büyü. Bu büyü, genel düşmanlara karşı o kadar iyi değil, ancak mermilerin çoğunu alan devasa patronlarda sağlıklarını hızlı bir şekilde düşürüyor. Ayrıca ekstra hasar veren ve FP’yi düşüren Madness efektini de uygular – ancak art arda çok fazla kullanırsanız sizi de etkiler. Ailing Village güneyinde, Ağlayan Yarımada’nın ortasında, tepenin tepesindeki bina olan Callu Vaftiz Kilisesi’nde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring Parlayan Heykellerin Kırılması