AksiyonHaberMacera

Marvel’s Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Sony, beğeni toplayan süper kahraman oyununun 20 Nisan itibariyle dünya çapında 11 milyonun üzerinde sattığını doğruladı.

Marvel’s Spider-Man 2, Sony’nin uzun zamandır sahip olduğu tek büyük, birinci parti tek oyunculu oyun olabilir, ancak şirket için aynı zamanda muazzam bir başarı oldu. Yaygın beğeni toplamanın yanı sıra, açık dünya süper kahraman oyunu da ticari başarı elde etmeye devam etti ve satışlar istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam etti.

Örneğin, Sony’nin son iş segmentleri toplantısında PlayStation’ın yeni ortak CEO’ları tarafından paylaşılan bir sunumun bir parçası olarak, Marvel’s Spider-Man 2’nin 20 Nisan itibariyle dünya çapında 11 milyonun üzerinde sattığı ortaya çıktı. Sony, yılın başlarında oyunun 31 Aralık itibariyle dünya çapında 10 milyon adet sattığını duyurdu, bu nedenle satışlarda ivme kesinlikle yavaşlamış olsa da, oyun hala iyi bir hızla satılmaya devam ediyor.

Mart ayında geliştirici Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2 için Yeni Oyun Artı ve Görev Tekrarı gibi yeni özellikler ekleyen yeni bir yama yayınladı. Ancak süper kahraman oyununun eleştirel ve ticari başarısına rağmen, Insomniac, Sony’nin toplu işten çıkarmaları sırasında işten çıkarılan birkaç birinci parti PlayStation stüdyosundan biriydi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel’s Spider-Man 2 Marko’s Memories nerede bulunur?