HaberKorku

Silent Hill 2 Remake Ne Zaman Çıkıyor? Tarih Onaylandı!

Konami ve Bloober Team, Silent Hill 2 Remake’in çıkış tarihini duyurdu. Oyun 8 Ekim’de PC’ye (Steam üzerinden) ve PlayStation 5’e geliyor. Yayıncı ayrıca hem fiziksel hem de dijital sürüm için ön siparişlerin şu anda açık olduğunu, ön sipariş versiyonunda dijital bonus içeriğinin bulunduğunu doğruladı.

Silent Hill 2 Remake’in çıkış tarihi 30 Mayıs’taki PlayStation State of Play sırasında açıklandı, ancak bu aslında sadece bir başlangıçtı. Konami ayrıca bir oynanış fragmanı ve daha sonraki sunumlarında yer alan diğer birçok özelliği yayınladı.

Öncelikle, çıkış tarihi fragmanı burada:

Konami, en son basın bülteninde ve yeni oynanış fragmanında Silent Hill 2 Remake hakkında şunları söylüyor:

James Sunderland’ın suçluluk duygusunu, kederini ve varoluşsal dehşetini, kendisinin ve merhum eşi Mary’nin ziyaret ettiği özel mekan olan Silent Hill kasabasını keşfederken yaşayın – artık sisle kaplı sembolik bir arka plan. Remake, oyuncuların keşfedebileceği alanları genişletiyor, omzunun üzerinden bakış açısı sunuyor, savaş sistemini yeniliyor ve yeni ve geri dönen oyunculara oyunu farklı şekilde deneyimlemeleri için yeni ara sahneler ekliyor. Silent Hill’in sisli sokaklarında ve koridorlarında sizi neler bekliyor?

Ön sipariş bonuslarına gelince, bunlar aşağıdaki şekilde açıklanıyor:

Ön sipariş versiyonu “Mira the Dog Mask” ile birlikte geliyor ve PS5’e özel olarak “Robbie the Rabbit Mask” içeriyor. Deluxe Edition ise oyun, dijital sanat kitabı, dijital soundtrack ve bir Pyramid Head Kütle (pizza kutusu) içeriyor. Deluxe Edition (sadece dijital), ön siparişle birlikte gelirse, tüm bunların yanı sıra ön sipariş bonus maskeleri de içerir, ancak oyuna 48 saat erken erişim hakkı da verir.

Silent Hill 2 Remake, 8 Ekim’de PC ve PlayStation 5’e geliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silent Hill 2 Remake İlk Görüntülü Fragmanı Yayınlandı, Çıkış Tarihi Belli Mi?