Sea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves Steam’de Milyonlarca Kopya Sattı

Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışları 5 milyon kopyayı aştı. Oyun şimdiden tüm donanım platformlarında 25 milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Rare, Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışlarının 5 milyon kopyayı aşmasını kutluyor. Bu etkileyici sonuca 18 ay içinde ulaşıldı – oyun, geçen yıl 20 Haziran’da Valve’ın hizmetine girdi. 5 milyon kopya satışı, PC sürümünün 2018’den beri Microsoft Store’un sunduğu tekliften çok daha etkileyici. Dahası, Game Pass aboneliğinde de mevcuttur.

Bu Ekim ayında geliştiricileri, 25 milyondan fazla insanın Sea of ​​Thieves oynadığını söylüyor. Bu sayı, hem oyunu PC’de ve konsollarda satın alan oyuncuları hem de Game Pass’in bir parçası olarak oynayanları buna dahildir. Sea of ​​Thieves, Rare’in PC düşünülerek geliştirdiği ilk oyundur. Stüdyonun bu platformdaki ilk çıkışı çok başarılı oldu. Daha önce, stüdyonun oyunlarından biri, özellikle Viva Pinata, PC’de çıktı, ancak Climax tarafından oluşturulan bir bağlantı noktasıydı.

Oyunun başarısını kutlamak için geliştiriciler küçük bir etkinlik düzenlediler. 29 Aralık’a kadar Sea of ​​Thieves’e giriş yapan herkes, All Together Now adlı ücretsiz bir ifade alacak! Dünün Steam Kış İndirimi 2021’in başlangıcını işaret ettiğini belirtmekte fayda var. İndirimli oyunlardan biri de Sea of ​​Thieves. 5 Ocak’a kadar oyun, standart fiyatın yarısı olan 20 doların altına satın alınabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Aksiyon

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam'de Yayınlanacak

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Elden Ring

Elden Ring, Steam İstek Listelerine Hakim Oluyor; Oyunun Karakter Sihirbazı Sızdırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları