Green HellRehber

Green Hell’de Kraliçe Arı Nasıl Bulunur?

Green Hell’de bir arı kovanı inşa edebilirsiniz, ancak çalışması için bir kraliçe arıya ihtiyacınız var. Bu Green Hell rehberimizde nasıl bal alacağınızı ve nasıl bal üreteceğinizi öğreneceksiniz.

Green Hell, piyasadaki en popüler hayatta kalma oyunlarından biridir. Creppy Jar’ın oyunu bizi Amazon ormanının ortasına koyuyor, ekipman yapmak ve yapılar inşa etmek için gerekli öğeleri toplamamızı ve tabii ki hayatta kalmaya çalışmamızı sağlıyor. Animal Husbandry adlı 2.3.0 yamasının tanıtımından sonra oyuncu, bir kraliçe arının gerekli olduğu çalışan bir kovan oluşturabilir. Bu kılavuzda nasıl inşa edeceğinizi öğreneceksiniz.

Green Hell’de bir kraliçe arı nasıl elde edilir?

Oyuncunun petek elde etmesini sağlayan bir kovan kurulabilmesi için bir kraliçe arı gereklidir. Bunu yapmak için ormana gitmeniz ve yabani arılar bulmanız gerekiyor. Aralarında kovanın annesi de olacak. O zaman bir meşale kullanmalısın ve onu çıkarmalısın.

Honey Dressing adlı iyileştirici bir öğe yapmak için Green Hell’de Balın gerekli olduğunu belirtmekte fayda var. Bandaj dezenfektan, antihistaminik ve antiseptik özelliklere sahiptir. Çoğu yarada kullanılır ve kullanıldığında enfeksiyon kapma riski yoktur.

Green Hell’de Arı Kovanı

Kraliçe ele geçirildiğinde, yapmanız gereken tek şey kampınıza geri dönmek ve bir kovan inşa etmek. Bu amaçla, şunlara ihtiyacınız olacak:

  • 4x Long Stick
  • 2x Rope
  • 16x Stick
  • 2x Mud Brick

Arı kovanı yaptıktan sonra, kovan kraliçesini içine yerleştirin ve balın üretilmeye başlamasını bekleyin. Ancak dikkatli olun, kendi arılarınız bile sizi sokabilir. Onlara yanan bir meşale ile veya yağmurda yaklaşmalısınız. Kovanlarınızı ana üssünden güvenli bir mesafeye koymak iyi bir fikirdir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?