Battle Royale

Pubg Mobile’ı 6 Saatten Fazla Mı Oynuyorsunuz?

Pubg Mobile ilginç bir adım attı ve Hindistan’da yeni bir özellik deniyor. Bu özellik oyunun hayranlarını üzebilir ama geliştirici tarafından gerekli görülüyor. Muhtemelen, yakın gelecekte bir günde 6 saatten fazla Pubg Mobile oynayamayacaksınız. Eminim ki Pubg Mobile‘ın milyon oyuncusundan sadece %10 ‘luk bir kısmı oyunda kalma konusunda sınırları zorluyor. Bu insanların günlük hayatlarında da sıkıntı yaşanıyor. İşte Hindistan’da Pubg Mobile ile ilgili kötü örnekler; çocuklar kendini öldürüyor, yönetime göre Pubg Mobile yüzünden soygun ve hırsızlık arttı, adam öldürme arttı, çocuklar Pubg Mobile yatırmak için ailelerinden para çalmaya başladı. Bu sebeplerden oyun Hindistan’ın bir eyaletinde yasaklandı. yasağa uymayan 4 genç halka açık alanda Pubg Mobile oynadığı için tutuklandı. Bu gibi kötü örnekler dünyanın bazı bölgelerinde maalesef yaşanıyor. Buna çözüm bulmak için oyun geliştiricisi Tencent bir çözüm yolu deniyor.

Pubg Mobile günlük oyun sınırı

Pubg Mobile oynayacaksanız günde 6 saat oyun süresini geçemeyeceksiniz. Hindistan’da bir kısım oyuncu aşağıdaki ekran görüntüsünü paylaşıyor.

pubg mobile oyun sınırıGörsele baktığınız zaman sağlık hatırlatması başlığı dikkat çekiyor. Ayrıca açıklamada “Oyunu bugün 6 saat oynadın. 22 Mart 2019 saat 05:30’da lütfen geri gel” şeklinde yazıyor. Bu süre zarfında yani bu uyarıyı gördüğünüz zaman oyuna girmeniz mümkün olmuyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Muhtemelen yakın zaman içinde bunu aşacak bir yöntem bulunabilir ama unutmayalım ki bu insan sağlığı için. 1 gün 24 saat, bunun 6 saatini nasıl telefonda oyun oynayarak geçirebilirsin anlamıyorum ama insanların kendilerine zarar verdiği ailesine yalan söyleyip para çaldığı göz önüne alınırsa 6 saat boyunca Pubg Mobile oynaması oldukça normal.

Pubg Mobile, en popüler battle royale oyunu

Pubg yani PC versiyonundan bile çok daha popüler olan oyunun en önemli özelliği ücretsiz olması. PUBG ücretliyken mobil versiyonu hem telefondan hem bilgisayardan oynanabiliyor ve ücretsiz. Bu açıdan çok daha popüler hale geliyor ve bin bir çeşit insanı eğlendirmeye çalışıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Sniper Rehberi