Battle Royale

Pubg Mobile’ı 6 Saatten Fazla Mı Oynuyorsunuz?

Pubg Mobile ilginç bir adım attı ve Hindistan’da yeni bir özellik deniyor. Bu özellik oyunun hayranlarını üzebilir ama geliştirici tarafından gerekli görülüyor. Muhtemelen, yakın gelecekte bir günde 6 saatten fazla Pubg Mobile oynayamayacaksınız. Eminim ki Pubg Mobile‘ın milyon oyuncusundan sadece %10 ‘luk bir kısmı oyunda kalma konusunda sınırları zorluyor. Bu insanların günlük hayatlarında da sıkıntı yaşanıyor. İşte Hindistan’da Pubg Mobile ile ilgili kötü örnekler; çocuklar kendini öldürüyor, yönetime göre Pubg Mobile yüzünden soygun ve hırsızlık arttı, adam öldürme arttı, çocuklar Pubg Mobile yatırmak için ailelerinden para çalmaya başladı. Bu sebeplerden oyun Hindistan’ın bir eyaletinde yasaklandı. yasağa uymayan 4 genç halka açık alanda Pubg Mobile oynadığı için tutuklandı. Bu gibi kötü örnekler dünyanın bazı bölgelerinde maalesef yaşanıyor. Buna çözüm bulmak için oyun geliştiricisi Tencent bir çözüm yolu deniyor.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Pubg Mobile günlük oyun sınırı

Pubg Mobile oynayacaksanız günde 6 saat oyun süresini geçemeyeceksiniz. Hindistan’da bir kısım oyuncu aşağıdaki ekran görüntüsünü paylaşıyor.

pubg mobile oyun sınırıGörsele baktığınız zaman sağlık hatırlatması başlığı dikkat çekiyor. Ayrıca açıklamada “Oyunu bugün 6 saat oynadın. 22 Mart 2019 saat 05:30’da lütfen geri gel” şeklinde yazıyor. Bu süre zarfında yani bu uyarıyı gördüğünüz zaman oyuna girmeniz mümkün olmuyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Muhtemelen yakın zaman içinde bunu aşacak bir yöntem bulunabilir ama unutmayalım ki bu insan sağlığı için. 1 gün 24 saat, bunun 6 saatini nasıl telefonda oyun oynayarak geçirebilirsin anlamıyorum ama insanların kendilerine zarar verdiği ailesine yalan söyleyip para çaldığı göz önüne alınırsa 6 saat boyunca Pubg Mobile oynaması oldukça normal.

Ayrıca Bakınız:   Yeni Battle Royale Oyunu Apex Legends Çıktı

Pubg Mobile, en popüler battle royale oyunu

Pubg yani PC versiyonundan bile çok daha popüler olan oyunun en önemli özelliği ücretsiz olması. PUBG ücretliyken mobil versiyonu hem telefondan hem bilgisayardan oynanabiliyor ve ücretsiz. Bu açıdan çok daha popüler hale geliyor ve bin bir çeşit insanı eğlendirmeye çalışıyor.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyaleEtkinlik

Pubg Mobile Kırmızı Zarf Yağmuru Başlıyor

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Sniper Rehberi