MinecraftRehberSandbox

Minecraft Legends Multiplayer Not Working Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Minecraft Legends Multiplayer Not Working Sorunu çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. İşte Minecraft Legends Multiplayer Çalışmıyor sorununu nasıl düzelteceğinize dair rehberiniz.

Sizin için çalışmadığı için Minecraft Legends Multiplayer’ı oynayamıyor musunuz? O halde, bu sorunu çözmenin tüm olası yolları için bu Minecraft Legends rehberimize göz atın. Çoğu kişinin bu hatayla karşılaşmasının en sinsi nedeni bağlantıdır ve yeni bir oyun olduğu için bununla ilgili sorunlar olabilir. Kalıcı bir düzeltme olmasa da, bir dizi sorun giderme ipucu bu sorunu hızla aşmanıza yardımcı olacaktır.

Minecraft Legends Multiplayer Not Working Sorunu Nasıl Onarılır?

Çok oyunculu modun çalışmamasının ardındaki temel sorun, bağlantı sorunudur. Bunun birkaç nedeni olabileceğinden, bunları çözmek için birkaç sorun giderme ipucu vardır. İşte Minecraft Legends Multiplayer‘ın çalışmamasını düzeltmek için yapmanız gerekenler.

İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

Sorun İnternet ağınıza bağlı olabileceğinden, yapılacak ilk şey İnternet Bağlantınızın çalıştığından emin olmaktır. Hız testi mükemmel bir şekilde çalışır ve sorunun nedeninin bu olup olmadığı konusunda size bir fikir verir. Bununla birlikte, bağlantı sorunlarından kaçınmak için daha fazla Bant Genişliği kullanabilecek herhangi bir cihazınızda büyük indirmelerden kaçının.

Modem ve Yönlendiriciyi Yeniden Başlatın

Modeminiz ve yönlendiriciniz çok fazla gereksiz önbellek toplamış olabilir ve bu nedenle Minecraft Legends çok oyunculunuz çalışmıyor olabilir. Bunları yeniden başlatmak, çok daha hızlı ve çözümlenmiş bir ağ bağlantısı elde etmenize yardımcı olacaktır. Ek olarak, modem ve yönlendiriciler 7/24 çalıştığından, bazen aşırı ısınabilirler. Soğutmak ve daha iyi çalışmasına yardımcı olmak için basit bir yeniden başlatma yeterlidir.

minecraft legends içinden bir ekran görüntüsü

Minecraft Legends Sunucu Durumunu Kontrol Edin

Minecraft Legends sunucuları kapalı olabilir ve bu nedenle çok oyunculu deneyimin tadını çıkaramayabilirsiniz. Peki Minecraft Legends sunucu durumunu nasıl kontrol edersiniz? Minecraft Legends Twitter hesabına gidip sunucu durumunu veya başka güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Mojang Status Twitter hesabı sık sık oyunla ilgili güncellemeleri yayınlar, böylece onu da kontrol edebilirsiniz.

Minecraft Legends & System’i yeniden başlatın

Basit bir yeniden başlatma uzun bir yol kat eder. Bu sorun giderme ipucundan en iyi optimizasyonu elde etmek için sisteminizi yeniden başlatırken Minecraft Legends oyununuzu sıfırdan yeniden başlatın. Bunu yaptıktan sonra oyununuz düzgün çalışmalıdır.

Güvenlik Duvarı Üzerinden Minecraft Legends’a İzin Ver

Windows Defender Güvenlik Duvarı ayarlarınız oyunu engelliyor olabilir ve bu, Minecraft Legends çok oyunculu oyuncunun çalışmamasına neden olabilir. Bunu İstisna listesine şu şekilde ekleyebilirsiniz:

Bir programa güvenlik duvarında nasıl izin verilir?

Bunların hepsi işe yaramazsa yapılacak en iyi şey Minecraft Legends Destek ile iletişime geçmektir. Sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için iyi donanımlıdırlar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Legends’da Mob Limiti Nasıl Artırılır?