ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

1. Every Colossi (Shadow Of The Colossus)

Shadow of the Colossus oyununda  ona yakın birini hayata döndürmeye çalışan Wander adında genç bir adam olarak oynuyorsun. Yasak bir ülkeye seyahat ederken, bir ruh tarafından on altı kolosiyi yok edenin, sevdiği birini hayata döndürme gücü kazanacağı söylenir. Bu boş arazide dolaşan bu dev canavarları yenmek için yola koyuluyorsun. Her birini kestiğinizde, iki şey fark edersiniz, bunlardan birisi onların size karşı ilk saldıran olması çok nadirdir. Yani hiç biri savaş istemez.

Yavaşça bu toprağın sunduğu son canlıları yok ederek, hayatta kalan canavara dönüşürsünüz ve farkettiğiniz ikinci şey de aslında kestiğiniz bu yaratıkların kötü bir ruhu hapiste tutmak için çalışmalarıdır. Bu barışçıl hayvanların kanının elinizde olduğunu bilmek üzülmeniz için yeterlidir, işin daha da kötüsü bu kötü ruha gücünü geri kazandırmanızdır.

Kaynak: Whatculture

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz